- G3VM-601FR
G3VM-601FR
Omron Electronics
Relay SSR 30mA 1.8V DC-IN 0.6A 600V AC/DC-OUT 8-Pin DIP SMD Stick
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Beschreibung
Search Keywords: G3VM601FR
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Omron Electronics
Artikelnummer:G3VM-601FR
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
ECCN:EAR99
Standardmenge:
200 -
Output Type:AC,DC
Maximum Output Voltage:600 V
Maximum Output Current:0.6 A
Output Device:MOSFET
Input Type:DC
Mounting:Surface Mount
Circuit Arrangement:1 Form A
Dimension:9.66 x 6.4 x 3.65 mm