G2RL-1-E-CF-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 16A SPDT (( 29mm 12.7mm 15.7mm)) Through Hole
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: G2RL1ECFDC24
  • fornitore:
    Omron Electronics
  • Codice componente:
    G2RL-1-E-CF-DC24
  • Alias/AKA:
    G2RL1ECFDC24BYOMB
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    SPDT
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    PC Pin
  • Push to Test Button:
    No
  • Led Indicator:
    No
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C