P7SA14FNDDC24
Omron Automation
Relay Socket For G7SA Series - 6 Pole - 6A - 24VDC - Screw Terminal - 14 Pin - DIN Rail.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +