- D225K10RE
D225K10RE
Ohmite
Resistor, Wirewound - Vit. Enamel - Radial Lugs - 225W -A (+/-) 260ppm/AC - 10 Ohms
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
BOX Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: D225K10RE
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Ohmite
Codice componente:D225K10RE
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8533390080
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Technology:Wirewound
Case Style:Vitreous Enamel
Mounting:Bolt-On
Power Rating:225 W
Termination Style:Radial Lug
Resistance Value:10 Ohm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±260 ppm/°C