- 04020VA-24P-AL-00
04020VA-24P-AL-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 40mm L x 40mm H - Ball Bearing - 11.3 CFM (0.316m³/min) - 37.0dB - 2.4 W - 9500 RPM - 3 Wire Le ...
Descrizione
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 40mm L x 40mm H - Ball Bearing - 11.3 CFM (0.316m³/min) - 37.0dB - 2.4 W - 9500 RPM - 3 Wire Leads.