- 03828DA-12Q-AU-00
03828DA-12Q-AU-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 38mm L x 38mm H - Ball Bearing - 19.4 CFM (0.543m³/min) - 55.0dB - 5.9 W - 20000 RPM - 4 Wire L ...
Descrizione
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 38mm L x 38mm H - Ball Bearing - 19.4 CFM (0.543m³/min) - 55.0dB - 5.9 W - 20000 RPM - 4 Wire Leads.