NHD-3.12-25664UMY3
Newhaven Display
3.12" Yellow Multi-Font Graphic OLED - Yellow - 256 x 64 pixels - 3V - No Backlight - 89.2 x 44.0 x 6.0 mm
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
BULK Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +