MH12FDD-R-7.372800
Mtron
Oscillator XO 7.3728MHz ±500ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin DIP Module Thru-Hole
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: MH12FDDR7372800
  • fornitore:
    Mtron
  • Codice componente:
    MH12FDD-R-7.372800
    Yes
    1
  • Type:
    Crystal Oscillator
  • Mounting:
    Through Hole
  • Supplier Package:
    DIP Module
  • Pin Count:
    4
  • Load Capacitance:
    50 pF
  • Operating Temperature:
    0 to 70 °C