PIC16F819-I/ML
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 16F - 8-Bit - 20MHz - 16 I/O - 3.5KB (2K x 14) FLASH - 256 x 8 EEPROM - 256 x 8 RAM - 4 to 5.5V - 28-QFN ...
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Microcontroller - PIC 16F - 8-Bit - 20MHz - 16 I/O - 3.5KB (2K x 14) FLASH - 256 x 8 EEPROM - 256 x 8 RAM - 4 to 5.5V - 28-QFN (6x6).