RSP-320-48
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@6.7A - 321.6W.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: RSP32048
  • fornitore:
    MEAN WELL
  • Codice componente:
    RSP-320-48
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    88 to 264 V
  • Dimension:
    215 x 115 x 30 mm
  • DC Input Voltage:
    124 to 370 V