RSD-60G-12
MEAN WELL
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 5A 60W 5-Pin
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: RSD60G12
  • fornitore:
    MEAN WELL
  • Codice componente:
    RSD-60G-12
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    128 x 60 x 25 mm
  • Number of Outputs:
    1
  • Family:
    RSD-60
  • Input Voltage:
    9 to 36 V