CMO28201JLFTR
IRC/TT Electronics
Metal Oxide Resistor - 8.2 kOhm ±5% - 2W - ±350ppm/°C - 350V Max - RoHS - Axial Through Hole - Tape&Reel
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +