- RSSAN-10A
RSSAN-10A
IDEC Corporation
Solid State Relay 280V AC-IN 10A 660V AC-OUT 4-Pin
Descrizione
Search Keywords: RSSAN10A
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:IDEC Corporation
Codice componente:RSSAN-10A
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536410060
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Output Type:AC
Maximum Output Voltage:660 V
Maximum Output Current:10 A
Output Device:SCR
Input Type:AC
Input Voltage:280 V
Mounting:Screw
Circuit Arrangement:N/A
Dimension:44.5 x 57.2 x 24.1 mm