- HW1S-2TF10
HW1S-2TF10
IDEC Corporation
Switch Selector N.O. SPST 90° Knob 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
Descrizione
Search Keywords: HW1S2TF10
fornitore:IDEC Corporation
Codice componente:HW1S-2TF10
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536509065
1 -
Type:2 Position
Pole Throw Configuration:SPST
Actuator Style:Knob
Illumination Color:N/R
Illumination Type:N/R
Typical Illumination Voltage:N/R
Maximum Current Rating:10@110VAC A