HW1P-2FQ-W-24V
IDEC Corporation
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA Incandescent Lamp Round Screw Panel Mount with Threads
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: HW1P2FQW24V
  • fornitore:
    IDEC Corporation
  • Codice componente:
    HW1P-2FQ-W-24V
    EAR99
    1
  • Bezel Shape:
    Round
  • Bezel Color:
    Black
  • Lens Shape:
    Round Dome
  • Lens Color:
    White
  • Light Source:
    Incandescent Lamp
  • Light Source Color:
    White
  • Typical Operating Voltage:
    24,24 VAC|VDC
  • Typical Operating Current:
    11 mA