HW1P-2FQD-G-24V
IDEC Corporation
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA LED Round Screw Panel Mount with Threads
Descrizione +
Search Keywords: HW1P2FQDG24V
  • Codice componente:
    HW1P-2FQD-G-24V
    1
  • Bezel Shape:
    Round
  • Bezel Color:
    Black
  • Lens Shape:
    Round Dome
  • Lens Color:
    Green
  • Light Source:
    LED
  • Light Source Color:
    Green
  • Typical Operating Voltage:
    24,24 VAC|VDC
  • Typical Operating Current:
    11 mA