EMK33H2H-32.768M-TR
Ecliptek
Oscillator MEMS 32.768MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
Non-Compliant
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: EMK33H2H32768MTR
  • fornitore:
    Ecliptek
  • Codice componente:
    EMK33H2H-32.768M-TR
  • Unità di misura:
    per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Frequency Aging:
    ±1 ppm/(1st) Year
  • Maximum Symmetry:
    55 %
  • Family:
    N/A
  • Minimum Operating Supply Voltage:
    2.97 V
  • Frequency Stability:
    ±50 ppm
  • Load Capacitance:
    15 pF
  • Maximum Operating Supply Voltage:
    3.63 V