EC1100T-32.000M
Ecliptek
Oscillator XO 32MHz A±100ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
Non-Compliant
Discontinued
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +