- E1SCA18-14.7456M-TR
E1SCA18-14.7456M-TR
Ecliptek
Crystal Resonator 14.7456MHz ±50ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 70Ohm 2-Pin HC-49/UP SMD T/R
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Search Keywords: E1SCA18147456MTR
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:Ecliptek
Codice componente:E1SCA18-14.7456M-TR
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8541600050
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
1000 -
Standard Frequency:14.7456 MHz
Load Capacitance:18 pF
Frequency Tolerance:±50 ppm
Operating Temperature:-40 to 85 °C