16Q4CA120
Eagle Signal
Electromechanical Relay 120VAC 7.36KOhm 10A 4PDT (27.5x41x42)mm Socket Power Relay
+ see all
ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Box Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +