AE15-EW-S12
CUI Inc.
DC-DC Converter - 12 VDC - 1.25 A - 15 W - 100~1000 VDC Input Range - 5 Pin DIP
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Tray Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +