MXO45T-3C-32.0000
CTS Corporation
Oscillator XO 32MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tray
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Tray Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: MXO45T3C320000
  • fornitore:
    CTS Corporation
  • Codice componente:
    MXO45T-3C-32.0000
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Type:
    Crystal Oscillator
  • Mounting:
    Through Hole
  • Supplier Package:
    Metal DIP
  • Pin Count:
    4
  • Load Capacitance:
    50 pF
  • Operating Temperature:
    -20 to 70 °C