MXO45HS-3I-3.6864MHZ
CTS Corporation
Oscillator XO 3.6864MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tray
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Tray Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: MXO45HS3I36864MHZ
  • fornitore:
    CTS Corporation
  • Codice componente:
    MXO45HS-3I-3.6864MHZ
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Type:
    Crystal Oscillator
  • Mounting:
    Through Hole
  • Supplier Package:
    Metal DIP
  • Pin Count:
    4
  • Load Capacitance:
    50 pF
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C