CB3LV-3I-32M768000
CTS Corporation
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 32.768 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 40mA - -40°C to 85°C - 4-SMD - N ...
RoHS Compliant
Discontinued
Descrizione +
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 32.768 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 40mA - -40°C to 85°C - 4-SMD - No Lead - Surface Mount.