CB3LV-3I-125M000000
CTS Corporation
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 125 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 60mA - 4-SMD, No Lead - Surface Mou ...
Descrizione +
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 125 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 60mA - 4-SMD, No Lead - Surface Mount.