CB3LV-3C-20M000000
CTS Corporation
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 20 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 12mA - -20°C to 70°C - 4-SMD - No Le ...
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
HCMOS/TTL Clock Oscillator - 20 MHz - ±50ppm Stability - Enable/Disable Function - 3.3V - 12mA - -20°C to 70°C - 4-SMD - No Lead - Surface Mount.