2499-003-X5S0-102MLF
CTS Corporation
Feed Through Capacitor - 1000 pF - 500 V - 20 A - 12-28 Thread Size - X5S Temperature Coefficient - Axial Package - Bushing.
+ see all
ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
BULK Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +