MXT225M305G24
Cornell Dubilier
EMI/RFI Suppression Capacitor - 2.2uF ±20% - 305V - dv/dt: 200 V/us - -40°C to 110°C - Through Hole - 26x29.5x14.5mm
Descrizione +