MXT104K305E10
Cornell Dubilier
EMI/RFI Suppression Capacitor - 0.1uF ±10% - 305V - dv/dt: 400 V/us - -40°C to 110°C - Through Hole - 18x11x5mm
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
PACK Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +