MCF100VKIT4
Cornell Dubilier
Kit Mica 1.0PF - 1000PF 100V For Multilayer RF Capacitors
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
KIT Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +