CDV16FF331JO3F
Cornell Dubilier
The CDV16FF331JO3F is a 330 pF, 1000 Vdc mica capacitor designed for snubber and RF applications.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BAG Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: CDV16FF331JO3F
Spezifizierung +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Lieferant:
    Cornell Dubilier
  • Artikelnummer:
    CDV16FF331JO3F
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Family:
    CDV16
  • Dimension:
    11.4(Max) x 4.1(Max) x 11.9(Max) mm
  • Lead Diameter:
    0.8 mm
  • Construction:
    N/A
  • Capacitance Value:
    330 pF
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm