CDV16FF201JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Snubber & RF Applications - 200pF (+/-) 5% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
BAG Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +