CD19FD302JO3F
CD19FD302JO3F
Cornell Dubilier
in magazzino: 3.000
L'ORDINE MINIMO: 5
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD19FD302JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 3000pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
Non-Compliant
BAG Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: CD19FD302JO3
  • fornitore:
  • Codice componente:
    CD19FD302JO3
  • Unità di misura:
    per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Lead Diameter:
    0.8 mm
  • Capacitance Value:
    0.003 uF
  • Construction:
    N/A
  • Lead Pitch For Radial:
    8.7 mm