- TBU-CA085-300-WH
TBU-CA085-300-WH
Bourns
Transient Blocking Unit (TBU) - Bidirectional - 6.5 x 4 x 0.85 mm - Maximum impulse voltage 850V - Maximum RMS voltage 425V - ...
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione
Transient Blocking Unit (TBU) - Bidirectional - 6.5 x 4 x 0.85 mm - Maximum impulse voltage 850V - Maximum RMS voltage 425V - 13 Ohm - Surface Mount.
Search Keywords: TBUCA085300WH
fornitore:Bourns
Codice componente:TBU-CA085-300-WH
3000 -
Dimension:6.5mm x 4mm x 0.85 mm
Family:TBU-CA
Maximum Blocking Time:1 us
Maximum Impulse Voltage:850 V
Configuration:Bi-Directional
Maximum Operating Current:N/A
risorse
Product Changes
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
in magazzino:
74
Può essere spedito immediatamente
Buy all 74 in-stock or the regular minimum order quantity of 250