TBU-CA085-050-WH
Bourns
TBU Bidirectional 850V 425V 1us DFN SMD T/R
Descrizione +
Search Keywords: TBUCA085050WH
  • Codice componente:
    TBU-CA085-050-WH
  • Dimension:
    6.5mm x 4mm x 0.85 mm
  • Maximum Impulse Voltage:
    850 V