SRR7045-220M
Bourns
The SRR7045-220M is a shielded, surface-mount power inductor with a nominal inductance of 22 µH.
Descrizione +
Search Keywords: SRR7045220M
  • Codice componente:
    SRR7045-220M
    EAR99
    1000
  • Inductance:
    22 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    1.5 A
  • Maximum DC Resistance:
    70 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C