MF-NSML350/12-2
Bourns
SMD Resettable Fuse, PPTC, 1206 (3216 Metric), MF-NSML/X, 12 V, 3.5 A, 7 A, 5 s
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +