DR331-513AE
Bourns
Common Mode Chokes - Dual - 51uH - 100kHz - 500mA - 300m Ohm - 42VAC,80 VDC - Surface Mount.
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: DR331513AE
  • fornitore:
    Bourns
  • Codice componente:
    DR331-513AE
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1500
  • Dimension:
    5.7 x 9.3 x 5 mm