77F101J-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 100uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 275mA 2.5Ohm DCR AXL T/R
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 77F101JTRRC
  • fornitore:
    Bourns
  • Codice componente:
    77F101J-TR-RC
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Inductance:
    100 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    2.5 Ohm
  • Maximum DC Current:
    275 mA
  • Protection Style:
    N/A
  • Packaging:
    Tape and Reel
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
in magazzino: 3.734
Spedizione oggi, if you order in Buy all 3.734 in-stock or the regular minimum order quantity of 5000