3386P-1-253LF
3386P-1-253LF
Bourns
in magazzino: 188
L'ORDINE MINIMO: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3386P-1-253
Bourns
Res Cermet Trimmer 25K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 9.53 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
Non-Compliant
Descrizione +
Search Keywords: 3386P1253
  • fornitore:
  • Codice componente:
    3386P-1-253
  • Unità di misura:
    per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • Resistance Value:
    25 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 9.53 x 4.83 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C