3386P-1-101LF
3386P-1-101LF
Bourns
in magazzino: 200
L'ORDINE MINIMO: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3386P-1-101
Bourns
Res Cermet Trimmer 100 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 9.53 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
Non-Compliant
TUBE Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 3386P1101
  • fornitore:
  • Codice componente:
    3386P-1-101
  • Unità di misura:
    per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Through Hole
  • Number of Turns:
    1(Elec),1(Mech) Turns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    100 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 9.53 x 4.83 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C