3299W-1-200LF
3299W-1-200LF
Bourns
in magazzino: 450
L'ORDINE MINIMO: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3299W-1-200
Bourns
Res Cermet Trimmer 20 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 6.1 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
Non-Compliant
Descrizione +
Search Keywords: 3299W1200
  • fornitore:
  • Codice componente:
    3299W-1-200
  • Unità di misura:
    per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    20 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 6.1 x 11.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C