- 3296P-1-504LF
3296P-1-504LF
Bourns
Res Cermet Trimmer 500K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.19mm (9.53 X 11.55 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Descrizione
Search Keywords: 3296P1504LF
fornitore:Bourns
Codice componente:3296P-1-504LF
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
HTS:8536308000
COO:CR
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Power Rating:0.5 (1/2) W
Resistance Value:500 KOhm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:9.53 x 11.55 x 4.83 mm
Operating Temperature:-55 to 125 °C