- HD20A-12PH
HD20A-12PH
BlockMaster Electronics
BB 12P 11.0mm Black WMH DblRow
Descrizione
BB 12P 11.0mm Black WMH DblRow
Search Keywords: HD20A12PH
Specifiche
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornitore:BlockMaster Electronics
Codice componente:HD20A-12PH
Unità di misura:per Each
RoHS :Yes
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Type:Barrier Strip
Mounting:Panel Mount
Gender:N/A
Termination Method:Screw
Pitch:9.5 mm
Number of Circuits:12
Maximum Voltage Rating:250 V
Maximum Current Rating:20 A
Wire Size:12-18 AWG
Operating Temperature:-30 to 105 °C