06035A471JAT2A
AVX
Multilayer Ceramic Capacitor, 470 pF, 50 V, ¯A¿A½ 5%, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Reel Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: 06035A471JAT2A
  • fornitore:
    AVX
  • Codice componente:
    06035A471JAT2A
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
Tools/3D Models +
risorse +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
in magazzino: 2
Può essere spedito immediatamente Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000