Q8P1BXXY12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Yellow - 12VDC @ 20mA - Prominent - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
Search Keywords: Q8P1BXXY12E
  • fornitore:
    APEM Inc.
  • Codice componente:
    Q8P1BXXY12E
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    Yellow
  • Dimension:
    33.85 x 11.54 x 10 mm