Q16F1BXXB24E
APEM Inc.
16mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Blue - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Bla ...
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
16mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Flush Mount - Blue - 24VDC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Black - IP67
Search Keywords: Q16F1BXXB24E
  • fornitore:
    APEM Inc.
  • Codice componente:
    Q16F1BXXB24E
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    Blue
  • Dimension:
    35.6 mm