Q14P1CXXW24AE
APEM Inc.
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - White - 24VDC/24VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated ...
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +
14mm dia panel mount indicator - Uni Color LED - Prominent Mount - White - 24VDC/24VAC - Solder Lug/Faston Terminals - Plated Brass - Chrome - IP67
Search Keywords: Q14P1CXXW24AE
  • fornitore:
    APEM Inc.
  • Codice componente:
    Q14P1CXXW24AE
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    White
  • Dimension:
    48.5 x 19.62 x 17 mm