ASEMB-80.000MHZ-LY-T
Abracon
MEMS Clock Oscillator - 80.000 MHz (+/-) 10ppm - 15pF - SMD - -40°C to +85°C - Tape&Reel
+ see all
Scheda dati ACCESSORI Notify Me
RoHS Compliant
REEL Imballaggio
Certificate of Compliance Guarantee
Descrizione +