- PW5-180R-5%
PW5-180R-5%
IRC/TT Electronics
Res Wirewound 180 Ohm 5% 5W ±150ppm/°C Vitreous Enamel AXL
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: PW5180R5
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:IRC/TT Electronics
Part No:PW5-180R-5%